81 ilimizin tümüne hizmet veren firmamız Türkiye'nin en büyük ve en gözde projelerine hizmet vermiş ve vermektedir.

Ekibimiz
ÇAKIROĞLU METAL A.Ş. SATIŞ ÇALIŞAN DAHİLİ NUMARA GSM NO. E-MAİL
YKBY/ Genel Müdür Akif Sinan Çakıroğlu     a.sinan@cakiroglugrup.com
Direktör Serkan Karaoğlu 179-180   s.karaoglu@cakiroglugrup.com
Direktör Oğuzhan Çakıroğlu 178-212   oguzhan@cakiroglugrup.com
Satış                  / Uzun Mamüller İbrahim Çakıroğlu 150-151 0533 682 20 45 ibrahim@cakiroglugrup.com
Satış Uzmanı     / Uzun Mamüller Şevket Çakıroğlu 143-188 0530 601 60 21 sevket@cakiroglugrup.com
Satış Temsilcisi / Uzun Mamüller Aziz Küçükakbulut 142-147 0554 496 84 46 a.kucukakbulut@cakiroglugrup.com
Satış Yöneticisi / Yapısal Serkan Erol 141 0533 946 07 78 s.erol@cakiroglugrup.com
Satış Temsilcisi / Yapısal Kübra Çakıroğlu 142-147 0554 496 84 46 kubra@cakiroglugrup.com
Satış Temsilcisi / Yapısal Burak Can Çakıroğlu 175-213 0530 601 60 21 burakcan@cakiroglugrup.com
Satış / Sevkiyat Asistanı Hümeyra Kondakçı 226 0533 688 39 87 h.kondakci@cakiroglugrup.com
         
LOJİSTİK ÇALIŞAN DAHİLİ NUMARA GSM NO. E-MAİL
Sevkiyat Uzmanı Serdar Uzun 165 0530 200 35 22 s.uzun@cakiroglugrup.com
Sevkiyat Temsilcisi Hakan Çakıroğlu 154   hakan@cakiroglugrup.com
Sevkiyat Temsilcisi Furkan Şakar     f.sakar@cakiroglugrup.com
FİNANS ÇALIŞAN DAHİLİ NUMARA GSM NO. E-MAİL
Finans Müdürü Sinan Öğütcü 125-126 0533 595 73 28 s.ogutcu@cakiroglugrup.com
Finans Sorumlusu Yusuf Aluçlu 197-199   y.aluclu@cakiroglugrup.com
Tahsilat Ümit Demircioğlu 161 0533 694 75 46 u.demicioglu@cakiroglugrup.com
MUHASEBE ÇALIŞAN DAHİLİ NUMARA GSM NO. E-MAİL
Muhasebe Müdürü Engin Aybakan 144-145   e.aybakan@cakiroglugrup.com
Muhasebe Personeli Arzu Göktaş 128   muhasebe@cakiroglugrup.com
Muhasebe Personeli Ulaş Can Köylü 184   muhasebe@cakiroglugrup.com
Muhasebe Personeli   176-185   muhasebe@cakiroglugrup.com
İMALAT / HAZIR DEMİR ÇALIŞAN DAHİLİ NUMARA GSM NO. E-MAİL
İmalat Birimi Sorumlusu Hayrullah Demircioğlu 155-149   h.demircioglu@cakiroglugrup.com
İmalat Personel Temsilcisi Bahri Murat 156   imalat@cakiroglugrup.com
İDARİ İŞLER ÇALIŞAN DAHİLİ NUMARA GSM NO. E-MAİL
İdari İşler  /  İmalat Yöneticisi Sinan Okyalaz 158   s.okyalaz@cakiroglugrup.com
İdari İşler Sorumlusu Ümit Arslan      
 
 
 
 
 


Çerez Politikası

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Çerezleri nasıl kullandığımızı incelemek ve çerezleri nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.