ÇAKIROĞLU YAPI

 
 

HAKKIMIZDA

 
 


 

1969 yılında faaliyete başlayan Çakıroğlu Grup, yılların verdiği deneyimlerini ve bilgisini 1985 yılında yeni bir solukla kurduğu “Çakıroğlu İnşaat Malzemeleri Ticaret Sanayi Anonim Şirketi” ile inşaat faaliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında yaptığı taahhüt işleriyle adını sektörün önde gelen firmaları arasına sokmuştur. Beşiktaş Fulya Rezidans inşaatları, Sulama ve baraj müteahhitlik hizmetleri, Gebze sanayi sitesi inşaatları, Deprem bölgeleri altyapı hizmetleri, Neo Marin Pendik Alışveriş Merkezi, Çorlu ve İstanbul Pendik’te konut inşaatlarının yanı sıra Türkmenistan’da halen devam etmekte olan yapı işleri bulunmaktadır. Yaptığımız tüm altyapı ve üst yapı işlerinde doğaya saygılı, yüksek kalitede, güvenli, yasal gerekliliklere uygun fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındırmaktadır.

Grubumuz 2012 yılında Ottoman İnşaat Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi" ile yeni bir ortaklık kurarak ülkemizin vizyon ve prestijli projelerine gerek tedarikçi olarak gerekse müteahhitlik hizmetİ vermeye başlamıştır. Hizmet sunduğu projelere daima geçmiş bilgi,birikim ve tecrübelerini aktararak kendini sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi hedeflemiş bulunan bu ortaklık kısa sürede kendi yapılanmasını tamamlamış ve şirket hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.Bu hedef doğrultusundaki ilk projeye şuanda İstanbul 'da yüzyılın projesi olarak değerlendirilen '' MARMARAY '' projesinin bir çözüm ortağı ve alt yüklenicisi olarak iştirak olunmuştur.

 

 
 
 

PROJELER

   
 

KONUT PROJELERİ
 

FULYA ÇAKIROĞLU KONUTLARI

Çakıroğlu Grup tarafından 1987 yılında yapılan Fulya Konutları halen bölgenin gözde projelerinden biri olmaya devam etmektedir.
Detaylı Bilgi>


BEYLİKDÜZÜ AVM

Detaylı Bilgi>

   
 

ENDÜSTRİYEL PROJELERİ
 

NEO NARİN AVM

İnşaatı Çakıroğlu Grup tarafından Merill Lynch ve Krea Gayrımenkul adına yapılan Neo Marin Alışveriş Merkezi açıldı.
Detaylı Bilgi>


İZMİR SEFERİHİSAR ÜRKMEZ BARAJI İNŞAATI

Çakıroğlu Grup tarafından D.S.I. adına yapımı 1994 yılında tamamlanan Seferihisar Ürkmez Barajı...
Detaylı Bilgi>